Prvé preteky na 300 kolobežiek v krajine sa konali vo veľmi dobrej atmosfére v Rabócsiringu!

ASG300 Scooter Race and Complex Drift Games training day... was but...

Na začiatku sezóny sme písali o tom, čo môžeme očakávať na pretekoch skútrov ASG300, ktoré organizuje Hunakamo, a deň podujatia nastal. Súťaž sa zaobišla bez väčších pádov alebo nehôd. Úlohou pretekov bolo absolvovať 300 kôl v priebehu 5 hodín, ktoré boli k dispozícii. Súťaže sa mohli zúčastniť jazdci amatérskej kategórie alebo profesionáli, ktorí v posledných dvoch rokoch nesúťažili, a to v súťažnej kategórii.

"Ja sám som prišiel do Máriapócsu a najmä na RabócsiRing o 11. hodine, keď už bola bitka o robotu v plnom prúde po štarte o 8. hodine. Súboj tímov a jazdcov však vôbec nebol nudný a som rád, že som si ho nenechal úplne ujsť. Preteky vyhral tím Scooter Maffia, ktorý ako jediný absolvoval 300 kôl, čo mu trvalo 4 hodiny, 35 minút a 37 sekúnd. Výborne, chalani!" Deň sa skončil pretekom 4 štartov s Dj Truckom, takže mnohí z vás mali možnosť zapiť tento deň zážitkami.

Výsledky

Umiestnenie Nie. Názov tímu Konkurent #1 Konkurent #2 Konkurent #3 Štátna príslušnosť Kategória Počet kôl Najlepší čas Rozdiel. Na plný úväzok
1 7 Scooter Maffia Ádám ASZALÓS Zoltán ASZALÓS HUN Súťaž 300 52.031 0 kolo 4:35:37.046
2 16 Windsurfer Racing TM Tibor LUKÁCSI Károly DOBOS Zoltán ZSÁRECZ HUN Séria (Factory) 298 55.654 2 kolá 5:00:37.093
3 3 GasHole Racers Tamás IVÁN Károly ERDŐS Dániel MOCSÁRI HUN Séria (Factory) 293 55.749 7 kôl 5:00:07.244
4 9 G.G.S. Racers 2.0 ONDREÁK Péter Zoltán FÁBRI Mark GAZSI HUN Súťaž 251 52.053 49 kolo 5:00:02.519
5 1 Chyť moje pivo Zsolt GRÓZINGER NAGY János Antal CSILEY HUN Séria (Factory) 251 1:01.145 49 kolo 5:00:36.945
6 6 Hrabovszki Motorsport HRABOVSZKi Mihály TAR Norbert NAGY (Biggy) Róbert HUN Séria (Factory) 194 1:06.149 106 kolo 5:00:12.450

Fotografie z pretekov

Zobraziť celý album

Informácie z

• Adresa

Rabócsiring, 4326 Máriapócs, Hrsz 094 3 (Mapa)

GPS: 47.862849, 22.028056

• 18. júna.

16:00 Otvorenie kancelárie / kempu / skladu
    17:00 Registrácia / registrácia stroja
    19:30 Brífing pre súťažiacich

Môže sa mierne líšiť v závislosti od obmedzení.

20:00 Slávnostné odovzdávanie cien

Vstupenku pre divákov si môžete zakúpiť v Drifting.hu Shop!

Vstupenka platí nielen na preteky skútrov, ale aj na preteky drift a všetky ostatné podujatia, ktoré sa konajú počas tohto víkendu v Rabócsiringene.