První závod na 300 kol na skútrech v zemi se konal ve velmi dobré atmosféře v Rabócsiringu!

ASG300 Závod skútrů a komplexní Drift Games tréninkový den... byl ale...

Na začátku sezóny jsme psali o tom, co můžeme očekávat v závodě koloběžek ASG300, který pořádá Hunakamo, a nastal den konání. Závod se obešel bez větších pádů a nehod. Úkolem závodu bylo ujet 300 kol během 5 hodin, které byly k dispozici. Soutěže se mohli zúčastnit jezdci amatérské kategorie, případně profesionálové, kteří v posledních dvou letech nezávodili, a to v soutěžní kategorii.

"Já sám jsem do Máriapócs a konkrétně na RabócsiRing dorazil v 11 hodin, kdy už byla bitva robisů po startu v 8 hodin v plném proudu. Souboj týmů a jezdců však nebyl vůbec nudný a jsem rád, že jsem si ho nenechal úplně ujít. Závod vyhrál tým Scooter Maffia, který jako jediný ujel 300 kol, což mu trvalo 4 hodiny, 35 minut a 37 sekund. Výborně, kluci!" Den byl zakončen závodem 4 startů s Dj Truckem, takže mnozí z vás měli možnost zapít den plný emocí.

Výsledky

Umístění Ne. Název týmu Konkurent #1 Konkurent #2 Konkurent #3 Státní příslušnost Kategorie Počet kol Nejlepší čas Rozdíl. Na plný úvazek
1 7 Scooter Maffia Ádám ASZALÓS Zoltán ASZALÓS HUN Soutěž 300 52.031 0 kolo 4:35:37.046
2 16 Windsurfer Racing TM Tibor LUKÁCSI Károly DOBOS Zoltán ZSÁRECZ HUN Série (Factory) 298 55.654 2 kola 5:00:37.093
3 3 GasHole Racers Tamás IVÁN Károly ERDŐS Dániel MOCSÁRI HUN Série (Factory) 293 55.749 7 kol 5:00:07.244
4 9 G.G.S. Racers 2.0 ONDREÁK Péter Zoltán FÁBRI Mark GAZSI HUN Soutěž 251 52.053 49 kolo 5:00:02.519
5 1 Chyť moje pivo Zsolt GRÓZINGER NAGY János Antal CSILEY HUN Série (Factory) 251 1:01.145 49 kolo 5:00:36.945
6 6 Hrabovszki Motorsport HRABOVSZKi Mihály TAR Norbert NAGY (Biggy) Róbert HUN Série (Factory) 194 1:06.149 106 kol 5:00:12.450

Fotografie ze závodu

Zobrazit celé album

Informace z

• Adresa

Rabócsiring, 4326 Máriapócs, Hrsz 094 3 (Mapa)

GPS: 47.862849, 22.028056

• 18. června.

16:00 Otevření kanceláře / kempu / depa
    17:00 Registrace / přihlášení stroje
    19:30 Briefing pro závodníky

Může se mírně lišit v závislosti na omezeních.

20:00 Slavnostní předávání cen

Diváckou vstupenku si můžete zakoupit v obchodě Drifting.hu!

Vstupenka platí nejen na závod skútrů, ale také na závod drift a všechny ostatní závody, které se o víkendu v Rabócsiringenu konají.