Nagyon jó hangulatban zajlott le az ország első 300 körös robogóversenye a Rabócsiringen!

ASG300 Robogó Verseny és Komplex Drift Games edzésnap… volt de…

A szezon elején már írtunk nektek arról, hogy mi is várható pontosan a Hunakamo által szervezett ASG300 Robogóverseny keretei között, az esemény napja pedig annak rendje és módja szerint el is érkezett. A verseny komolyabb bukások és balesetek nélkül lezajlott. A kihívást a versenyen az jelentette, hogy teljesítsenek 300 kört a rendelkezésre álló 5 óra alatt. A versenyre amatőr kategóriában lehetett jelentkezni, avagy olyan profiként, aki nem versenyzett az elmúlt két évben továbbá verseny kategóriában.

„Jómagam Máriapócsra és azon belül is a RabócsiRingre, 11 óra magasságában érkeztem meg, amikor is már bővében zajlott a reggel 8-as rajt után a robisok csatája. A csapatok és a pilóták – mérkőzése azonban cseppet sem volt unalmas, és örülök, hogy nem csúsztam le róla teljesen. A versenyt a Scooter Maffia csapata nyerte meg, Ők voltak az egyetlenek akik teljesítették a 300 kört, ehhez pedig 4 órára, 35 percre és 37 másodpercre volt szükségük. Szép munka srácok!”A napot a Dj Truck közreműködésével egy 4 indulós DJ verseny zárta, így sokan kilötyögték magukból a napi izgalmakat.

Eredmények

Hely No. Csapatnév Versenyző #1 Versenyző #2 Versenyző #3 Nemzetiség Kategória Körök száma Legjobb idő Diff. Teljes idő
1 7 Scooter Maffia ASZALÓS Ádám ASZALÓS Zoltán HUN Verseny 300 52.031 0 kör 4:35:37.046
2 16 Kanyarvadász Racing TM LUKÁCSI Tibor DOBOS Károly ZSÁRECZ Zoltán HUN Széria (Gyári) 298 55.654 2 kör 5:00:37.093
3 3 GasHole Racers IVÁN Tamás ERDŐS Károly MOCSÁRI Dániel HUN Széria (Gyári) 293 55.749 7 kör 5:00:07.244
4 9 G.G.S. Racers 2.0 ONDREÁK Péter FÁBRI Zoltán GAZSI Márk HUN Verseny 251 52.053 49 kör 5:00:02.519
5 1 Fogd Meg a Söröm GRÓZINGER Zsolt NAGY János CSILEY Antal HUN Széria (Gyári) 251 1:01.145 49 kör 5:00:36.945
6 6 Hrabovszki Motorsport HRABOVSZKi Mihály TAR Norbert NAGY (Biggy) Róbert HUN Széria (Gyári) 194 1:06.149 106 kör 5:00:12.450

Fotók a versenyről

Teljes album megtekintése

Információk

• Cím

Rabócsiring, 4326 Máriapócs, Hrsz 094 3 (Térkép)

GPS: 47.862849, 22.028056

• Június 18.

16:00 Iroda / Kemping / Depó nyitása
    17:00 Regisztráció / Gépátvétel
    19:30 Eligazítás versenyzőknek

A korlátozások függvényében némileg változhat.

20:00 Díjátadók

Nézői belépőjegyedet a Drifting.hu Shopjában tudod megvásárolni!

A belépőjegy nem csak a robogóversenyre érvényes, hanem látogathatod vele a drift versenyt és minden egyéb, azon a hétvégén a Rabócsiringen tartott eseményt is.